*** Hotel Butique Hotel RomantiCK /ubytovanie Cesky Krumlov

Hotel Cesky Krumlov Butique Hotel RomantiCK
 
Ubytovanie v Českom Krumlove : Garni hotel Romantick sa nachádza v renesančnej stavbe z konca 16.storočia v Českom Krumlove na bezpečnom a kľudnom mieste neďaleko centra. Dizajnovo zariadené izby pomenované po kvetoch sú pripravené pre váš romantický pobyt.

Garni Hotel Romantick Český Krumlov ubytovanie :
Rodinný luxusný hotel s celoročnou prevádzkou je obklopený záhradou s jazierkom a ponúka na ubytovanie 8 komfortných izieb s priestrannou kúpeľňou (WC, sprcha alebo vaňa, sušič vlasov), telefón, satelitná TV, zadarmo internet, dvd prehrávač a široký výber filmov na zapožičanie. Nefajčiarske prostredie.

Romantick Český Krumlov Garni hotel popis :
Pivoňka je veľký prízemný apartmán s krbom a priestrannou kúpeľňou. Izba Chrpa má posteľ s nebesami, výhľad na záhradu a je ladená do modro-zeleného nádychu. Tulipán je komfortná jednolôžková izba s výhľadom na rieku Vltavu a s možnosťou prístelky. Kopretina príjemná izba s postelou s nebesami je ladená do farieb kopretiny. Vlčí mak je priestranná dvojlôžková izba s výhľadom na záhradu. Ruža izba vo farbách ruže sa odlišuje od ostatných izieb perličkovou vaňou. Violka vonná je príjemná dvojlôžková izba vo fialovom odtieni, je vybavená masážnou sprchou. Apartmán s kuchyňou Slnečnica je ideálny aj pre väčšiu rodinu alebo spoločnosť, má perličkovú vaňu pre dvoch.

Hotel Ubytovanie Romantick Český Krumlov stravovanie :
Bohaté raňajky formou bufetu sú v cene izby a keď si to budete želať, prinesú Vám raňajky až do postele. Apartmán Slnečnica má vlastnú kuchynku s možnosťou prípravy jedla.

Český Krumlov ubytovanie hotel Romantick služby :
Pri hoteli je vlastné kamerové strážené parkovisko. Možnosť zapožičania bicyklov, miesto je vhodné pre deti a tiež Vaši domáci maznáčikovia sú vítaní. Prenájom salónika s 20 miestami. Zabezpečenie sprievodca mestom, vstupeniek na divadelné predstavenie, jazdy na koni či plavby po Vltave.
Hotel Cesky Krumlov Butique Hotel RomantiCK - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Cesky Krumlov Butique Hotel RomantiCK - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Cesky Krumlov Butique Hotel RomantiCK - možnosť pripojenia na internetHotel Cesky Krumlov Butique Hotel RomantiCK - k dispozícii letná terasaHotel Cesky Krumlov Butique Hotel RomantiCK - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Cesky Krumlov Butique Hotel RomantiCK - akceptuje creditné karty VISAHotel Cesky Krumlov Butique Hotel RomantiCK - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Cesky Krumlov Butique Hotel RomantiCK - akceptuje creditné karty JCBHotel Cesky Krumlov Butique Hotel RomantiCK - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Cesky Krumlov Butique Hotel RomantiCK - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Cesky Krumlov Butique Hotel RomantiCK - Iybz sú vybavené televízoromHotel Cesky Krumlov Butique Hotel RomantiCK - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Cesky Krumlov Butique Hotel RomantiCK - Izby s vlastnou toaletouHotel Cesky Krumlov Butique Hotel RomantiCK - v izbach je telefon